نایب رییس هیات مدیره شركت مخابرات ایران:

درآمد شركت مخابرات كاهش یافته است

درآمد شركت مخابرات كاهش یافته است نایب رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، مخابرات و ارتباطات را از ارکان مهم توسعه کشور دانست و اضافه کرد: همه امکانات صنعت مخابرات باید در راه ارتقای رفاه مردم قرار گیرد و عزم ما در این مساله جدی است.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی شرکت مخابرات ایران، مهندس دهناد در مراسم معرفی سرپرست جدید مخابرات منطقه البرز، گفت: شرکت مخابرات ایران اصلی ترین پرچمدار صنعت ICT درکشور است که با ارائه خدمات ارتباطی و مخابراتی مطلوب، نقش اصلی در رشد و توسعه اقتصادی کشور ایفاء می کند.
وی با تاکید بر این که شرکت مخابرات بعنوان موتور محرکه توسعه در کشور نقش آفرین است؛ اشاره کرد: منطقه البرز باتوجه به مزیت ها و قابلیت های بسیاری که دارد، می تواند در پیشرفت و تعالی مخابرات گام بردارد.
نایب رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با اشاره به ضرورت عرضه خدمات مناسب مخابرات به جامعه، اظهار داشت: با تقویت زیرساخت ها و ساماندهی بخش های مختلف مخابرات، نظام ارتباطی استان ارتقاء خواهد یافت.
دهناد با اشاره به اهمیت ظرفیت منطقه البرز در سرمایه اجتماعی و گردشگری گفت: ارائه خدمات ارتباطی و مخابراتی و توجه به گسترش زیرساخت های ارتباطی در این منطقه که بعنوان ایران کوچک از آن می توان نام برد، باید مناسب و مطلوب باشد.
وی با اشاره به ضرورت سرمایه گذاری در عرصه های مختلف در مخابرات، اظهار داشت: باتوجه به ثابت ماندن تعرفه در سالهای متمادی و افزایش هزینه های خدمات جدید، درآمد شرکت مخابرات کاهش یافته که باید راهکارهایی برای رشد و توسعه ارتباطات در راه خدمت به مردم به کار ببندیم.
نایب رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، در آخر این مراسم، ضمن قدردانی و تشکر از خدمات مهندس شجاعی، مدیر پیشین مخابرات منطقه البرز و آرزوی سلامتی و موفقیت برای وی در سمت جدید بعنوان مدیر منطقه ۴ تهران، عبدالله بیان را بعنوان سرپرست جدید مخابرات این منطقه معرفی نمود.
همین طور در این نشست مهندس شجاعی، سرپرست قبلی منطقه البرز با تشریح کارهای خود و بیان این که این منطقه پتانسیل بالایی دارد، اظهار داشت: انتظار داریم هیات مدیره با تدابیر خود توجه ویژه به رفع مسایل و مشکلات این منطقه داشته باشد.1400/01/23
10:37:14
5.0 / ۵
690
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد درآمد شركت مخابرات كاهش یافته است
نظر شما در مورد درآمد شركت مخابرات كاهش یافته است
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها