رفتار هزینه ساز نمایندگان، مشابه فرصت سوزی دوره احمدی نژاد است

رفتار هزینه ساز نمایندگان، مشابه فرصت سوزی دوره احمدی نژاد است روزنامه ستاره بامداد نوشت: اقدامات مجلس مشابه اقدامات دولت احمدی نژاد در کشتن فرصت های دیپلماسی بوده و هست. در شرایطی که دنیا چراغ سبز دیپلماسی نشان می دهد، در ایران عده ای تمایل داشته و دارند که با اهداف سیاسی و جناحی، چراغ قرمز را روشن کنند و به دنبال قربانی کردن منافع ملی کشور هستند.


روزنامه ستاره بامداد ۲۳ فروردین در یادداشتی نوشت: نمایندگان مجلس یازدهم روز گذشته با ارسال گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد استنکاف رئیس جمهور از اجرای ماده یک قانون مدنی در ابلاغ ۱۳ قانون مصوب مجلس، از روحانی به قوه قضائیه شکایت کردند. نمایندگان ازاین دست اقدامات در کمتر از یک سال از فعالیت خود کم نداشته اند. برای مثال، درست درزمانی که دنیا برای ایران مسیر دیپلماسی را فراهم نموده و ایران هم می توانست از این فرصت برای مذاکره و دیپلماسی استفاده نماید، تندترین توهین ها مقابل وزیر خارجه و تیم دیپلماسی را از تریبون مجلس عنوان کردند و حتی گفتند رئیس جمهور را دادگاهی می نماییم...
اساساً می توان گفت کشور ما به گرفتن تصمیم های پرهزینه مشهور است. کمتر کشوری در دنیا به اندازه ایران تصمیم های پرهزینه می گیرد. نمونه اش عدم بررسی و اعلام نظر نهایی درباره لوایح اف ای تی اف توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام است. برای اینکه مجمع، مسئول تصمیم گیری های مصلحتی است و تصمیم گیری مصلحتی زمانی نیاز است که کشور نمی خواهد گرفتار بن بست شود. باید مجمع سریع تصمیم خودرا مشخص می کرد اما بیش از دو سال است که این لوایح را بلاتکلیف گذاشته است.
طرح یک سری ادعاهای دست نیافتنی از طرف نمایندگان به مفهوم جبران ناکامی مجلس در شعارهایی خواهد بود که به اسم رفع مشکلات اقتصادی مردم سر داده اند و الان در آن مانده اند. متأسفانه شاهد این هستیم که در این ایام، مشکلات اقتصادی مردم بیشتر شده ولی، طرح ها و اقدامات هزینه ساز مجلس انگار پایانی ندارند که آخرین آن شکایت از رئیس جمهور است که روز گذشته تصویب گردید.


1400/01/23
15:26:27
5.0 / ۵
996
تگهای خبر: اقتصاد , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد رفتار هزینه ساز نمایندگان، مشابه فرصت سوزی دوره احمدی نژاد است
نظر شما در مورد رفتار هزینه ساز نمایندگان، مشابه فرصت سوزی دوره احمدی نژاد است
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها