هر پیامك چند تومان است؟

هر پیامك چند تومان است؟ برتریها: ارسال پیامک در هر یک از اپراتورهای تلفن همراه هزینه های متفاوتی دارد و با بهره گیری از سیمکارت های دائمی و اعتباری، از حداقل 8.9 تا حداکثر 27.4 تومان را شامل می شود.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، با گسترش پیامرسان ها و شبکه های اجتماعی که از اینترنت بهره می گیرند، استفاده از خدمات تماس و پیامک اپراتورها کاهش یافته است، با توجه به این هم چنان در مواقعی که شبکه اینترنت برقرار نیست و یا به دلیلهای دیگر، کاربرانی هستند که با بهره گیری از خطوط سیمکارت، مبادرت به ارسال پیامک کنند.
ارسال پیامک در هر یک از اپراتورهای تلفن همراه، همچون همراه اول، ایرانسل و رایتل و هم چنین بسته به دائمی یا اعتباری بودن این سیمکارت ها قیمت متفاوتی دارد که تعرفه ی آن در وب سایت هر یک از اپراتورها آمده است.
هزینه هر صفحه پیامک فارسی با سیمکارت های دائمی همراه اول، ۸.۹ تومان است. این عدد برای پیامک هایی که به زبان انگلیسی نوشته شوند، ۲۲.۲ تومان به ازای هر صفحه خواهد بود. همین طور ارسال پیامک با سیمکارت های اعتباری همراه اول، به ازای هر صفحه پیامک فارسی، ۱۰.۶ تومان هزینه دارد و با ارسال هر صفحه پیامک انگلیسی نیز کاربران باید ۲۶.۴ تومان بپردازند.
در اپراتور ایرانسل دائمی، هزینه هر صفحه پیامک فارسی ۹.۹ تومان است. این عدد برای پیامک هایی که به زبان انگلیسی نوشته شوند، ۲۲.۲ تومان به ازای هر صفحه خواهد بود. هزینه ارسال پیامک با سیمکارت های اعتباری ایرانسل نیز به ازای هر صفحه پیامک فارسی، ۱۱.۶ تومان بوده و هر صفحه پیامک انگلیسی نیز برای کاربران ۲۷.۴ تومان هزینه خواهد داشت.
تعرفه ارسال پیامک با سیمکارت های دائمی اپراتور رایتل، ۹.۸ تومان به ازای هر صفحه پیامک با زبان فارسی است. در صورتیکه ارسال هر صفحه پیامک به زبان انگلیسی در این سیمکارت ها، ۱۶.۹ تومان هزینه دارد. هم چنین کاربران برای ارسال پیامک با بهره گیری از سیمکارت های اعتباری رایتل به ازای هر صفحه به زبان فارسی ۱۱.۵ تومان می پردازند و ارسال پیامک به زبان انگلیسی نیز ۲۳ تومان به ازای هر صفحه هزینه دارد.1400/01/26
22:56:23
5.0 / ۵
1060
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , سایت , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد هر پیامك چند تومان است؟
نظر شما در مورد هر پیامك چند تومان است؟
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها