بولتن فیسبوك افتتاح شد

بولتن فیسبوك افتتاح شد فیسبوک محصول خبرنامه خود به نام بولتن را که پلت فرم مستقلی برای مقالات و پادکستهای پولی و رایگان است، راه اندازی نمود.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیسبوک در یک اتاق صوتی زنده در فیسبوک، راه اندازی این پلت فرم را که به آدرس Bulletin.com قابل دسترس است، اعلام و تعدادی از نویسندگانی که این شرکت استخدام کرده است را معرفی نمود.

فیس بوک به دنبال رقابت در ترند خبرنامه ایمیلی است که با گریختن خبرنگاران و نویسندگان برجسته از شرکتهای رسانه ای طی یک سال قبل و تلاش آنها برای فعالیت مستقل، به سرعت رو به رشد است.

پلتفرم خودانتشاری سابس تَک (Substack) یک پیشرو در این حوزه بوده و به نویسندگان کمک می نماید اشتراک ایمیل بفروشند و خبرنگاران را با پیش پرداخت پول جذب کرده است. سایر شرکتهای فناوری همچون توییتر که بتازگی پلت فرم خبرنامه Revue را خریداری نموده است، در این حوزه رقابت می کنند.

فیس بوک در مراسم راه اندازی بولتن، اعلام نمود سهمی از درآمد تولیدکنندگان محتوا دریافت نمی کند و تولیدکنندگان محتوا می توانند قیمت اشتراک خودرا تعیین کنند. مقالات و پادکستها همین طور بوسیله فیسبوک نیوز فید و بخش نیوز فیسبوک قابل دسترس خواهند بود.

فیس بوک در سایت جدید اعلام نمود ما بولتن را به شکل وب سایت مستقلی ساختیم تا تولیدکنندگان محتوا بتوانند مخاطبان خودرا به اشکالی رشد دهند که منحصرا وابسته به پلت فرم فیسبوک نباشد.

بر اساس گزارش رویترز، این شرکت اعلام نمود در ابتدا بولتن را با تولیدکنندگان محتوای آمریکایی راه اندازی می نماید و افراد جدید دیگری را نمی پذیرد اما سایت بولتن بصورت جهانی قابل دسترس است و بعد از سپری کردن مرحله آزمایشی بتا، اسامی بین المللی بیشتری را اضافه خواهدنمود.
1400/04/10
22:53:40
5.0 / 5
369
تگهای خبر: تولید , توییتر , خرید , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها