صورتحساب تلفن ثابت یك ماهه شد

درصورت عدم پرداخت قبض 20 هزار تومانی، تلفن قطع می شود

درصورت عدم پرداخت قبض 20 هزار تومانی، تلفن قطع می شود برتریها: بگفته مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، صورتحساب تلفن ثابت یک ماهه شده است و اگر قبض اختتام یک دوره بیش از 20 هزار تومان باشد و پرداخت نشود، تلفن بصورت یک طرفه قطع می شود.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، محمدرضا بیدخام اظهار نمود: با توجه به این که صورت حساب تلفن ثابت در دوره های یک ماهه صادر می شود، لازم است برای جلوگیری از یک طرفه شدن خطوط تلفن، مبالغ صورت حساب بصورت ماهانه و در مهلت زمانی تعیین شده بوسیله سامانه تلفنی ۲۰۰۰ و یا سایت شرکت مخابرات ایران و یا همین طور بوسیله تلفن همراه با کد دستوری ستاره ۲۰۲۰ مربع پرداخت گردد.
بنا به اعلام شرکت مخابرات ایران، وی اشاره کرد: چنانچه قبض اختتام یک دوره بیش از ۲۰ هزار تومان باشد و یا اینکه در دو دوره متوالی مبلغ صورتحساب کمتر از ۲۰ هزار تومان باشد و ما شاهد پرداخت نکردن صورتحساب در این دو شرایط باشیم تلفن بصورت یک طرفه قطع می شود.
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه چه راهکاری اندیشیده اید که در زمان قطع تلفن ثابت بدون مراجعه مشترکان مجدد تلفن وصل شود، اظهار داشت: در صورتیکه به سبب پرداخت نکردن بدهی، خط تلفن مشترک، یک طرفه و یا قطع شده است برای تسریع در روند اتصال مجدد بهتر است مبلغ صورت حساب را بوسیله سامانه تلفنی ۲۰۰۰ پرداخت کنند تا تلفن مشترک خودکار وصل شود.
در سامانه مخابرات تلفن همراه برخی مشترکان درج نشده است
بیدخام در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه چرا برای برخی مشترکان تلفن ثابت پیامک صورت حساب ارسال نمی گردد، اظهار نمود: از آنجایی که در سامانه مخابرات تلفن همراه برخی مشترکان درج نشده است این اتفاق می افتد و ما درخواست می نماییم افراد با مراجعه به کد دستوری ستاره ۲۰۲۰ مربع، تلفن همراه خودرا وارد کنند تا صورتحساب ماهانه به آنها ارسال شود.
وی در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه چرا برخی درخواست های مردم برای انتقال خطوط تلفن ثابت با کندی انجام می شود، اظهار داشت: همه تلاش مجموعه مخابرات این است که خدمات در اسرع وقت ارائه شود، اما چون تعرفه های شرکت مخابرات مربوط به حدود ۱۲ سال پیش است امکان ارائه سرویس در زمان مقرر وجود ندارد و ما درخواست ترمیم تعرفه را از مسئولان داریم.
مدیر کل ارتباطات وامور بین الملل شرکت مخابرات ایران قبل از این نیز اعلام نموده بود که در صورت استفاده نکردن از تماس با کشورهای خارجی و بمنظور جلوگیری از سوءاستفاده و حک تلفن ثابت، حتما درباره بستن صفر دوم در مکالمات بین الملل اقدام نمایند.
منبع:

1400/05/13
22:48:39
5.0 / 5
188
تگهای خبر: خدمات , سایت , سرویس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها