حمله مدیر ارشد بانك مركزی آمریكا به رمزارزها:

یک مشت آشغال!!

یک مشت آشغال!! به گزارش برتریها نیل کاشکاری بیشتر رمزارزها را ابزار کلاهبرداری و انجام امور غیرقانونی دانست.


به گزارش برتریها به نقل از کوین دسک، یکی از بانفوذترین مدیران بانک مرکزی آمریکا به طرز بی سابقه ای از رمزارزها انتقاد کرده و این مسئله سبب نگرانی معامله گران از اتخاذ رویکرد مشابه چین توسط فدرال رزرو در برخورد با ارزهای دیجیتالی شده است. نیل کاشکاری- مدیر دفتر منطقه ای مینیاپولیس- با اشاره به اینکه پنج، شش سال پیش به ارزهای دیجیتالی و بیتکوین خوشبین بود، اظهار داشت: تا جایی که من می بینم ۹۵ درصد این بازار را تقلب، سردرگمی و هیاهوی پوچ فرا گرفته است.
کاشکاری که در نشست سالانه اقتصادی مناطق شمال غربی حضور یافته بود، ارزهای دیجیتالی را باعث پیدایش هرج و مرج در بازارهای مالی خواند و اضافه کرد: این نمی گردد که هر کسی بدون مانع برای خودش پول خلق کند. من پول خودم را ایجاد کنم و اسمش را هم نیل کوین بگذارم! هزاران کوین آشغال بوجود آمده که بیشتر آنها فقط یک بازی پانزی است، مردم را با سراب سودهای کلان فریب می دهند و پول ها را در جیبشان می گذارند و می گریزند.
مدیر دفتر منطقه ای مینیاپولیس با زیر سوال بردن تفکر حفاظت ارزش دارایی در مقابل تورم با سرمایه گذاری در بیتکوین که به تازگی بخصوص در آمریکای جنوبی محبوب شده است، اضافه کرد: هیچگاه جواب قانع کننده ای از طرفداران این ایده دریافت نکرده ام. نمی گویم ارزهای دیجیتالی هیچ کاربرد مثبتی ندارند اما رمزارزها خیلی در تأمین مالی تروریسم، قاچاق و فعالیتهای غیرقانونی محبوب هستند و تا زمانی که جلوی این دست تهدیدها گرفته نشود، واضح است که استفاده از آنها را قانونی اعلام نخواهیم کرد.
کاشکاری در انتهای سخنان خود خطاب به بعضی از حضار که از انتقادات تند وی خطاب به ارزهای دیجیتالی شاکی بودند هم اظهار داشت: هنگامی که خواستید کوین خویش را راه اندازی کنید به من اجازه ندهید که جلوی این کار را بگیرم!1400/05/29
14:02:39
5.0 / ۵
533
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد یک مشت آشغال!!
نظر شما در مورد یک مشت آشغال!!
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها