تخفیف مالیاتی سنگین برای کارخانه ۱۷ میلیارد دلاری سامسونگ

تخفیف مالیاتی سنگین برای کارخانه ۱۷ میلیارد دلاری سامسونگ شهر تیلور تگزاس یکی از مکانهایی که سامسونگ برای کارخانه تراشه سازی 17 میلیارد دلاری خود در نظر گرفته است، در نظر دارد در صورت انتخاب شدن از طرف این غول کره ای تخفیف مالیات بر املاک چشمگیری عرضه نماید.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، تیلور با شهر آستین تگزاس برای ساخته شدن این کارخانه رقابت می کند. انتظار می رود این کارخانه حدود ۱۸۰۰ شغل جدید ایجاد نماید. سامسونگ اعلام نموده است مکانهای دیگری در آریزونا و نیویورک را هم برای انتخاب محل ساخت کارخانه بررسی خواهد نمود. کاندیداهای دیگر هنوز تخفیفهای مالیاتی برنامه ریزی شده برای سامسونگ را اعلام نکرده اند.

قطعنامه پیشنهادی که در وبسایت شهر تیلور انتشار یافته است، نشان داده است زمینی که سامسونگ برای ساخت کارخانه استفاده می نماید کمکی معادل ۹۲.۵ درصد مالیات املاک ارزیابی شده به مدت ۱۰ سال، ۹۰ درصد برای ۱۰ سال بعدی و ۸۵ درصد برای ۱۰ سال بعد از آن دریافت خواهد نمود.

مشوقهای دیگر شامل تخفیف مالیاتی ۹۲.۵ درصد برای ساخت ساختمان جدید در این محل به مدت ۱۰ سال و بازپرداخت هزینه های بازنگری توسعه است.

قطعنامه پیشنهادی روز چهارشنبه از طرف شورای شهر تیلور و کمیسونر ویلیامسون کانتی بررسی خواهد شد.

پایگاه در نظر گرفته شده در شهر تیلور در حدود ۴۰ کیلومتری آستین قرار دارد و مساحت آن به ۴.۸۱ کیلومتر می رسد که بسیار بزرگتر از پایگاه پیشنهادی در شهر آستین است.

بر اساس گزارش رویترز، اگر سامسونگ تصمیم بگیرد در تیلور کارخانه تراشه سازی خودرا راه اندازی کند، برنامه ساخت در سه ماهه نخست سال ۲۰۲۲ شروع می شود و تولید کارخانه تا اواخر سال ۲۰۲۴ راه اندازی خواهد شد.
1400/06/15
21:32:09
5.0 / ۵
463
تگهای خبر: تولید , سامسونگ , سایت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تخفیف مالیاتی سنگین برای کارخانه ۱۷ میلیارد دلاری سامسونگ
نظر شما در مورد تخفیف مالیاتی سنگین برای کارخانه ۱۷ میلیارد دلاری سامسونگ
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها