یك عضو شورای شهر تهران مطرح كرد؛

نگاه سود و زیانی به شرکتهای خدماتی شهرداری تهران نداشته باشیم

نگاه سود و زیانی به شرکتهای خدماتی شهرداری تهران نداشته باشیم یک عضو شورای شهر تهران با انتقاد از نگاه سود و زیانی به شرکتهای خدماتی شهرداری تهران در جریان حسابرسی ها اظهار داشت: هدف از تأسیس این شرکت ها عرضه خدمات بوده و شهرداری از ابتدا به دنبال سوددهی نبوده است.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، سید احمد علوی عضو شورای ششم شهر تهران در جریان بررسی یک فوریت طرح منشور کارگروه حسابرسی و نظارت مالی اظهار داشت: کلیات این طرح مورد قبول است اما موردی که دغدغه بدنه شهرداری است، نگاه سود و زیانی به شرکتهای خدماتی است.

وی ادامه داد: هدف از تأسیس خیلی از شرکت ها سوددهی نبوده و شهرداری تهران صرفاً به دنبال عرضه خدمات بوده است، ازاین رو نباید هنگام بررسی حسابرسی به سوددهی و میزان زیان آنها توجه کرد.

علوی با اشاره به اینکه حسابرسی تنها به مباحث مالی و تجاری و میزان سود و زیان نگاه دارد، افزود: خیلی از این شرکتهای شهرداری برای سود تاسیس نشده و کارشان عرضه خدمات است. مانند شهر سالم که الان برخی درحال صحبت در مورد سود و زیان آن هستتند. بدون شک نگاه اعضا هنگام حسابرسی به این شرکت ها نباید صرفا سود مالی باشد.
1400/07/25
23:25:16
5.0 / 5
255
تگهای خبر: خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها