ورود اولین استارت آپ به بورس

ورود اولین استارت آپ به بورس به گزارش برتریها وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان خبر عملی شدن وعده ورود استارت آپ ها به بازار سرمایه تاکید کرد که در آستانه صدمین روز استقرار دولت نام اولین استارت آپ ایرانی بر تابلوی فرابورس نقش خواهد بست.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، اولین گام مؤثر دولت برای شکوفایی اقتصاد دیجیتال، هموار کردن مسیر ورود استارت آپ ها به بازار سرمایه بود که امروز با آغاز مراحل ورود اولین استارت آپ ایرانی به بورس به ثمر نشست. بر طبق این گزارش با پیگیری های وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات، اقتصاد و دارایی، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و ریاست سازمان بورس، سرانجام استارت آپ تپسی مجوز ورود به بازار سرمایه را دریافت کرد.
عیسی زارع پور- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان این خبر اظهار داشت: بعد از سال ها، دولت سیزدهم به وعده ورود استارت آپ ها به بازار سرمایه جامه عمل پوشاند و شرکت تپسی اولین شرکتی خواهد بود که نام آن بر تابلوی فرابورس نقش خواهد بست.
بر طبق این گزارش در هفته های آتی با نقش بستن نام شرکت تپسی در تابلوی فرابورس، عملاً سد ورود استارت آپ ها به بازار سرمایه شکسته خواهد شد و انتظار می رود موج تازه ای از ورود شرکتهای فناورپایه به این بازار برای تأمین مالی بیشتر و در نتیجه بزرگ تر شدن سایز بازارهای مرتبط به حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و توسعه اقتصاد دیجیتال به راه بیفتد. اعلام این خبر در آستانه صدمین روز استقرار دولت سیزدهم، اراده و اهتمام جدی دولت بر توسعه فناوری اطلاعات و اقتصاد دیجیتال را بیش ازپیش روشن می کند.
منبع:

1400/09/04
11:20:39
5.0 / 5
257
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها