سود فناوری مایکروچیپ از سود سهام پیشی گرفت

سود فناوری مایکروچیپ از سود سهام پیشی گرفت برتریها: فناوری مایکروچیپ آخرین روز معاملاتی را با قیمت 88.24 دلار و افزایش 0.24 درصدی نسبت به فصل قبل معاملات به انتها رساند.


به گزارش برتریها به نقل از یاهوفایننس، این تغییر از رشد روزانه ۰.۱۴ درصدی اس اندپی (S&P) پیشی گرفت. در همین حال، داو ۰.۲۵ درصد رشد کرد و نزدک (شاخص فناوری سنگین) ۰.۳۴ درصد از دست داد.
امروز، سهام این سازنده تراشه که طی ماه گذشته ۵.۵۱ درصد بالا رفته بود از رشد ۲.۸۵ درصدی بخش کامپیوتر و فناوری و رشد ۴.۳۲ درصدی اس اندپی در آن زمان پیشی گرفت.
وال استریت با نزدیک شدن به تاریخ گزارش درآمد بعدی خود، به دنبال مثبت بودن فناوری مایکروچیپ خواهد بود. انتظار می رود این شرکت سود هر سهم را ۱.۱۷ دلار گزارش کند که نسبت به سه ماهه سال قبل ۴۴.۴۴ درصد افزایش داشته است.
اجماع شرکت Zacks ارزش تمام سال فناوری مایکروچیپ را برمبنای هر سهم به قیمت ۴.۴۲ دلار و درآمد ۶.۷۳ میلیارد دلار ارائه کرده است. این نتایج به ترتیب تغییرات سال به سال افزایش ۳۳.۹۴ و ۲۳.۷۷ درصدی را نشان میدهد.
سرمایه گذاران باید هر گونه تغییر اخیر در برآوردهای مفسرین برای فناوری مایکروچیپ را در نظر بگیرند، برای اینکه این تجدیدنظرها به نشان دادن ماهیت همیشه درحال تغییر روندهای تجاری کوتاه مدت کمک می نماید.
سرمایه گذاران همین طور باید توجه داشته باشند که فناوری مایکروچیپ هم اکنون نسبت PEG ۱.۰۴ را دارد. این معیار مهم مشابه نسبت P/E است؛ با این تفاوت که نسبت PEG نرخ رشد سود مورد انتظار شرکت را نیز در نظر می گیرد.
منبع:

1400/10/10
12:11:58
5.0 / 5
183
تگهای خبر: شركت , فناوری , كامپیوتر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها