المپیك زمستانی كره جنوبی هدف بعدی هكرها

المپیك زمستانی كره جنوبی هدف بعدی هكرها برتریها: شماری از هكرها و مجرمان سایبری قصد دارند به زیرساخت های اینترنتی و شبكه المپیك و پارالمپیك زمستانی كره جنوبی، حمله كنند.به گزارش برتریها به نقل از وب سایت زد دی نت، تحقیقات صورت گرفته حاكی می باشد كه كمپین و گروهی از هكرها و مجرمان سایبری تصمیم دارند به زیرساخت های شبكه ای كه در خلال برگزاری رویداد مهم و بزرگ المپیك زمستانی و پارالمپیك كره جنوبی به كاربران، شهروندان و ورزشكاران خدمات و سرویس های اینترنتی عرضه می دهند، حمله كرده و اطلاعات مربوط به آن را به سرقت ببرند.

بازی های المپیك و پارالمپیك زمستانی مقرر است ماه آینده یعنی از ۸ تا ۲۵ فوریه سال جاری ۲۰۱۸ میلادی در شهر پیونگ چانگ واقع در كشور كره جنوبی برگزار گردد و این كشور هم اكنون در حال آماده سازی تمامی زیرساخت های مربوط به برگزاری این دوره از بازی های المپیك زمستانی است.

پیشتر هم گروهی از متخصصان امنیت سایبری و شبكه در كره جنوبی، بدافزار و باج افزاری را در سیستم های كامپیوتری شركت ها و سازمان های مربوطه كشف كرده بودند كه نشان از تلاش هكرها و مجرمان سایبری برای سرقت اطلاعات یا صدمه زدن به برگزاری روند سالم بازی های المپیك زمستانی كره جنوبی داشت.

با توجه به افزایش روزافزون حملات سایبری از جانب هكرها، كشورهای مختلف زیادی در سراسر جهان هدف این گونه حملات قرار گرفته اند و صدمه ها و خسارات جبران ناپذیری را متحمل شده اند. آمار حملات سایبری و هك امسال میلادی ۲۰۱۷، به اوج خود رسیده است.
1396/10/21
19:46:02
5.0 / ۵
4670
تگهای خبر: سایبر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد المپیك زمستانی كره جنوبی هدف بعدی هكرها
نظر شما در مورد المپیك زمستانی كره جنوبی هدف بعدی هكرها
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها