آیفون سیتی قرنطینه شد

آیفون سیتی قرنطینه شد برتریها: برتریها: چین دستور قرنطینه هفت روزه محدوده اطراف کارخانه اصلی گروه فاکسکان در ژنگژو که به آیفون سیتی مشهور است را صادر کرد.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، دولت محلی در اطلاعیه ای اعلام نمود این قرنطینه تا ۹ نوامبر ادامه پیدا می کند. افراد و خودرو ها حق تردد در خیابان را ندارند مگر اینکه بخواهند دارو تهیه کنند یا دلیلهای ضروری دیگر داشته باشند. این قرنطینه ممکنست مانع رفت و آمد کارگران و ارسال قطعات مورد نیاز برای تولید آیفون در آستانه فصل تعطیلات شود.

این اقدام منعکس کننده رویکرد سخت گیرانه چین برای مقابله با شیوع کووید و احتمال اختلال بیشتر تولید در پایگاه اصلی تولید فاکسکان است که چهار مدل از پنج مدل گوشی اپل را تولید می کند. این شرکت تایوانی اکنون با افزایش موارد کرونا در بین کارگرانش دست و پنجه نرم می کند که شماری از ۲۰۰ هزار کارگر فاکسکان را به قرنطینه الزامی فرستاده و سبب شده است بعضی دیگر پای پیاده از این کارخانه فرار کنند.

اطلاعیه دولت بعد از آن منتشر گردید که آمار منتشره نشان داد موارد مبتلاشدن به کووید ۱۹ در ژنگژو روز سه شنبه، افزایش بیش از سه برابری نسبت به روز قبل داشت. مقامات این شهر در ایام قبل قرنطینه ها و محدودیتهای کوچکتری را به اجرا گذاشته بودند.

فاکسکان در اطلاعیه ای اعلام نمود این کارخانه در یک سیستم بسته یا خود قرنطینه که تماس با دنیای بیرون را محدود می کند، فعالیت خواهدنمود. اما این شرکت به سوالات درباره ی نحوه ارسال محموله های کالا به داخل و خارج از این پایگاه تولیدی در مدت قرنطینه، پاسخ نداد.

این قرنطینه در وضعیت حساسی برای اپل، پیش آمده است. این شرکت که بتازگی مدل های جدید آیفون ۱۴ را عرضه نموده است، با رکود کم سابقه تقاضای جهانی برای محصولات الکترونیکی روبرو شده است. بااینکه اپل در مقایسه با رقیبانش، عملکرد بهتری در بازار تلفن هوشمند داشته است، اما از برنامه افزایش تولید آیفونهای جدید در سال میلادی جاری، صرفنظر کرده است. اپل نتایج مالی بهتر از حد مطلوبی را منتشر نموده اما درباره ی فروش کمتر در فصل تعطیلات هشدار داده است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، فاکسکان با افزایش حقوق و فراهم کردن پشتیبانی از کارخانه های چینی دیگرش، تلاش نموده است از اختلال احتمالی تولید خطوط ژنگژو اجتناب کند. در ایام اخیر این شرکت با شایعاتی در شبکه اجتماعی مقابله کرده که مدعی شده بودند برخی از کارگران مبتلا، جانشان را از دست داده اند.

منبع:

1401/08/12
14:51:55
5.0 / ۵
421
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد آیفون سیتی قرنطینه شد
نظر شما در مورد آیفون سیتی قرنطینه شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها