استقبال اقتصاد قدیم از کارکنان اخراجی غول های فناوری

استقبال اقتصاد قدیم از کارکنان اخراجی غول های فناوری برتریها: به گزارش برتریها، متا پلتفرمز، توییتر و شرکتهای دیگر اقتصاد جدید به تازگی اخراج دسته جمعی بی سابقه کارکنان را آغاز کردند اما شرکتهای نماینده اقتصاد قدیم، با آغوش باز منتظر استخدام این افراد هستند.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، شرکت خودروسازی لوکس جگوار لند روور اعلام نموده است می خواهد حدود ۸۰۰ کارمند فناوری جهت کمک به رشد در حوزه های مختلف از رانندگی خودران تا هوش مصنوعی، برقی سازی و یادگیری ماشین را استخدام کند.

بانک انگلیسی بارکلیز حمایت خویش را به کارکنان اخراجی که به دنبال شروع کسب و کار جدید در حوزه فین تک (فناوری مالی) هستند، عرضه نموده و امیدوار است بخشی از هزاران موقعیت شغلی فناوری خالی در این وام دهنده را پر کنند. مارک اشتون ریگبای، مدیر عملیاتی بارکلیز در پستی در لینکدین نوشت: من به این مورد عمیقا باور دارم که وقتی دری بسته می شود، در دیگری گشوده می شود و از دل تنوع، فرصت به دست می آید.

بعضی از بزرگترین شرکتهای فناوری جهان، اخراج هزاران کارمند را در هفته های اخیر شروع کرده اند و بیشتر از یک دهه رشد سریع مشاغل را به صورت ناگهانی متوقف کردند. شرکت آمازون حذف ۱۰ هزار موقعیت شغلی را اعلام نموده است در حالیکه متا تصمیم گرفته است ۱۱ هزار نفر را اخراج کند. در توییتر، دستکم ۳۷۰۰ کارمند یا حدود نیمی از کارکنان این شرکت شبکه اجتماعی تحت مالکیت جدید ایلان ماسک، اخراج شده اند.

اشتون ریگبای نوشته است بارکلیز برنامه خود برای کارآفرین های علاقمند که یک آموزش ۲۰ هفته ای جهت کمک به ایجاد شرکتهای فین تک است را تمدید کرده است. بارکلیز بیشتر از ۳۰۰۰ موقعیت شغلی خالی برای کارکنان فناوری در سرتاسر جهان در قسمت هایی مانند مهندسی و نوآوری دارد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، جگوار لند روور که متعلق به شرکت هندی تاتا موتورز است، اعلام نمود به دنبال استخدام کارکنانی است که مهارت های ضروری برای طراحی و ساخت نسل جدید خودرو های برقی این شرکت را دارند. این شرکت به دنبال استخدام در انگلیس، آمریکا، ایرلند، هند، چین و مجارستان است.

منبع:

1401/08/30
13:05:20
5.0 / ۵
379
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد استقبال اقتصاد قدیم از کارکنان اخراجی غول های فناوری
نظر شما در مورد استقبال اقتصاد قدیم از کارکنان اخراجی غول های فناوری
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها