فروش آنلاین جمعه سیاه در آمریکا رکورد زد

فروش آنلاین جمعه سیاه در آمریکا رکورد زد برتریها: برتریها: مصرف کنندگان آمریکایی از تخفیف های چشم گیر عرضه شده برای همه کالاها بهره برده و جمعه سیاه امسال، 9.12 میلیارد دلار خرید آنلاین کردند.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، آمار شرکت ادوب و ادوب آنالیتیکس (بخش تحلیلی این شرکت) نشان داد هزینه آنلاین در جمعه سیاه، ۲.۳ درصد افزوده شد برای اینکه مصرف کنندگان با وجود پیشنهادهای خریدی که از اکتبر شروع شده بودند، منتظر خرید در ایام خرید بزرگ بودند.

ادوب آنالیتیکس که تجارت الکترونیکی را با آنالیز تراکنشهای وب سایت ها را ارزیابی می نماید، به اطلاعات خرید ۸۵ درصد ۱۰۰ فروشنده اینترنتی بزرگ در آمریکا دسترسی دارد. پیش بینی شده بود فروش جمعه سیاه، یک درصد رشد خواهدنمود. ادوب انتظار دارد دوشنبه سایبری، بزرگترین روز خرید آنلاین فصل باشد و فروش آنلاین به ۱۱.۲ میلیارد دلار برسد.

انتظار می رفت مصرف کنندگان بعد از اینکه پاندمی کووید ۱۹ در دو سال قبل موجب کاهش خرید حضوری شد، به فروشگاه ها هجوم ببرند اما بامداد جمعه سیاه، فروشگاه ها در بخش هایی از آمریکا، ازدحام کمتر از حد معمولی را مشاهده نمودند و خرید حضوری در مقایسه با سال گذشته، تنها ۲.۹ درصد افزایش داشت.

بر اساس گزارش رویترز، شهروندان آمریکایی سراغ تلفن های هوشمند خود رفتند تا خرید تعطیلات را انجام دهند و آمار ادوب نشان داد خرید با تلفن همراه، ۴۸ درصد از کل فروش دیجیتالی جمعه سیاه را تشکیل داد.

طبق آمار مسترکارد، فروش حضوری و آنلاین در آمریکا بدون در نظر گرفتن خودرو، امسال ۱۲ درصد در مقایسه با سال قبل افزوده شد.

یافته های ادوب نشان داد خریداران عمدتاً برای خرید دستگاه های الکترونیکی، کالاهای خانگی هوشمند و تجهیزات صوتی هزینه کردند و اسباب بازی و کالاهای ورزشی، پرفروش ترین بودند. دستگاه های ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن ۵ و همین طور پهپادها و مک بوک اپل در بین کالاهای محبوب خریداران بودند.

منبع:

1401/09/06
12:25:38
5.0 / ۵
281
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد فروش آنلاین جمعه سیاه در آمریکا رکورد زد
نظر شما در مورد فروش آنلاین جمعه سیاه در آمریکا رکورد زد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها