رویداد ذهن افزارهای کسب و کار برگزار می گردد

رویداد ذهن افزارهای کسب و کار برگزار می گردد برتریها: به گزارش برتریها، اولین «رویداد ذهن افزارهای کسب وکار» با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی برگزار می گردد.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، به منظور عرضه راهکارهایی با رویکرد علوم شناختی برای مدیریت سرمایه انسانی، بازاریابی و هوشمندی سازمان، "نخستین رویداد ذهن افزارهای کسب و کار" با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی برگزار می گردد.
این رویداد برای جذب ایده ها و محصولات فناورانه در حوزه ابزارهای شناختی برای رهبری، مدیریت سرمایه انسانی و بازاریابی و هوشمندی سازمان با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و ستاد راهبری توسعه علوم و فناوری های شناختی توسط مرکز نوآوری و شتاب دهنده علوم شناختی نوآوران ذهن آینده (مایندپلاس) برگزار می گردد.
در این رویداد منظور از «ذهن‎ افزارهای کسب وکار» هر ایده، فناوری یا محصول مبتنی بر علوم شناختی است که از قابلیت کاربرد در ارتقای بینش و عملکرد مدیریتی سازمان برخوردار باشد.
از تقابل مبحث شناخت با مدیریت سازمان و کسب و کار، مباحث مختلفی در حوزه های شناخت مدیریتی همچون گزینش و ارزیابی شناختی کارمندان، توانمندسازی شناختی گروه ها و تیم های کاری، تمرین و توسعه شناختی کارکنان، مدیریت استرس و سلامت شناختی، شکل دهی به انگیزاننده های شغلی با رویکرد شناختی، طراحی شغل و ارگونومی شناختی، شناسایی و توانمندسازی شناختی رهبران سازمان، زوایای شناختی در تصمیم گیری سازمانی، تغییر و توسعه شناختی سازمانی و شناسایی تفاوت های فردی با رویکرد شناختی پدیدار می شوند.
از منظر راهکارهای قابل تجاری سازی، مواردی از قبیل ارزیابی و توانمندسازی شناختی سرمایه انسانی، ارزیابی و توانمندسازی شناختی رهبران و کارآفرینان، هوشمندی شناختی کسب و کار و بازاریابی شناختی مهم ترین حوزه های مدیریت با رویکرد شناختی هستند که می توانند ابزارهای مختلفی در حوزه های آزمون های توانایی شناختی، نقشه های شناختی، داده کاوی و بصری سازی شناختی، بازی های جدی و بازی وارسازی و علوم اعصاب شناختی را شامل شوند.
به نقل از ستاد توسعه علوم شناختی، تیم های منتخب این رویداد، از تأمین سرمایه بذری تا سقف یکصد میلیون تومان، تأمین فضای استقرار، آموزش، منتورینگ و شتابدهی، تجاری سازی و جذب سرمایه گذار بهره مند خواهند شد.
مهلت ارسال ایده ها و طرح های پیشنهادی در این فراخوان، تا ۲۰ دیماه جاری تعیین شده است.1401/11/03
08:41:55
5.0 / ۵
327
تگهای خبر: اقتصاد , دانش , طراحی , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد رویداد ذهن افزارهای کسب و کار برگزار می گردد
نظر شما در مورد رویداد ذهن افزارهای کسب و کار برگزار می گردد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها