مدیر تیک تاک به کنگره آمریکا فراخوانده شد

مدیر تیک تاک به کنگره آمریکا فراخوانده شد برتریها: برتریها: با ادامه تفحص قانون گذاران آمریکایی، مدیرعامل اپلیکیشن چینی تیک تاک، در مقابل کمیته انرژی و تجاری کنگره آمریکا به ادای شهادت خواهد پرداخت.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، کتی مک موریس راجرز، رییس کمیته انرژی و تجاری کنگره در اطلاعیه ای اعلام نمود: شو زی چو، مدیرعامل تیک تاک، ۲۳ مارس در مقابل این کنگره، شهادت خواهد داد.

این خبر در حالی اعلام گردید که کمیته امور خارجی مجلس می خواهد ماه آتی بر سر نگرانی های امنیتی، درباره ی لایحه مربوط به مسدود کردن اپلیکیشن ویدئویی تیک تاک در آمریکا رای گیری کند.

مک موریس راجرز اظهار داشت: تیک تاک که متعلق به شرکت بایت دنس است، آگاهانه توانایی دسترسی حزب کمونیست چین به اطلاعات کاربران آمریکایی را فراهم نموده است. آمریکایی ها سزاوار هستند که بدانند این اقدامات چطور بر حریم خصوصی و امنیت اطلاعات آنها تاثیر می گذارد.

تیک تاک در این زمینه اظهارنظر نکرد؛ این اپلیکیشن ویدئویی روز جمعه گفته بود درخواست ها برای ممنوعیت کامل تیک تاک، مبتنی بر رویکرد تدریجی با استناد به امنیت ملی و رویکرد تدریجی به مسائل صنعت نظیر امنیت داده، حریم خصوصی و آزار و اذیت آنلاین بوده است.

در بیانیه رییس کمیته انرژی و تجاری کنگره آمده است: در بحبوحه نگرانی ها نسبت به محتوای مضرر و سوءاستفاده از خردسالان در تیک تاک، مک موریس راجرز و سایر قانونگذاران جمهوریخواه، خواهان اطلاعات بیش از این پلت فرم درباره ی تاثیرش بر جوانان شده اند.

بر اساس گزارش رویترز، تیک تاک قبل از این اعلام نموده بود به ایمنی کاربران خردسال و محدود کردن قابلیت ها برمبنای سن، متمرکز شده است.

منبع:

1401/11/11
08:32:23
5.0 / ۵
363
تگهای خبر: آنلاین , شركت , صنعت , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مدیر تیک تاک به کنگره آمریکا فراخوانده شد
نظر شما در مورد مدیر تیک تاک به کنگره آمریکا فراخوانده شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها