تیک تاک ابزار کنترل والدین طراحی می کند

تیک تاک ابزار کنترل والدین طراحی می کند برتریها: تیک تاک اعلام نمود سرگرم طراحی ابزاری است که به والدین اجازه خواهد داد مانع مشاهده برخی از ویدیو های حاوی عبارات یا هشتگ های خاص توسط نوجوانان شان در این اپلیکیشن ویدئویی کوتاه شوند.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، تیک تاک که متعلق به شرکت چینی بایت دنس است و با تفحص جهانی بر سر نزدیکی به دولت چین و پشتیبانی از اطلاعات شخصی کاربران روبروست، در کوشش برای بهبود وجه عمومی خود است.

این اپلیکیشن که محبوبیت زیادی در بین کاربران نوجوان دارد، در تلفن ها و کامپیوتر های دولتی آمریکا، کانادا و کشورهای دیگر به سبب نگرانیهای امنیتی، ممنوع شده است. تیک تاک مانند رسانه های اجتماعی دیگر با این انتقاد روبروست که برای صیانت از نوجوانان در مقابل محتوای نامناسب، اقدام کافی انجام نداده است.

تیک تاک در یک پست وبلاگ اعلام نمود طراحی قابلیت کنترل والدین در مراحل اولیه قرار دارد و این اپلیکیشن با والدین و سازمانهای جوانان و جامعه مدنی برای طراحی این ابزار مشورت خواهدنمود. این سرویس ویدئوی کوتاه همین طور قابلیت های جدیدی را برای مساعدت با کاربران برای محدود کردن زمانی که در این اپلیکیشن سپری می کنند، عرضه نموده و حسابهای متعلق به کاربران پایین ۱۸ سال بطور اتوماتیک محدودیت زمانی یک ساعت در روز را خواهند داشت. اگر نوجوانان تصمیم بگیرند محدودیت روزانه را حذف کرده و تیک تاک را به مدت بیش از ۱۰۰ دقیقه در روز ببینند، این اپلیکیشن پیامی را به آنها نمایش داده و آنها را تشویق می کند محدودیت زمانی بگذارند.

بر اساس گزارش رویترز، والدین حالا قادر خواهند بود محدودیت زمانی دلخواه را جهت استفاده نوجوانان شان از تیک تاک برمبنای روزهای هفته، تعیین کنند.

منبع:

1401/12/13
09:16:27
5.0 / ۵
211
تگهای خبر: سرویس , شركت , طراحی , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تیک تاک ابزار کنترل والدین طراحی می کند
نظر شما در مورد تیک تاک ابزار کنترل والدین طراحی می کند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها