شورای رقابت اعلام كرد

پرونده عجیب تطمیع راننده های تپسی توسط اسنپ!

پرونده عجیب تطمیع راننده های تپسی توسط اسنپ! برتریها: شورای رقابت از پرونده عجیب میان دو شرکت تاکسی اینترنتی و محکومیت شرکت اسنپ به سبب شکایت شرکت تپسی آگاهی داد.


سپهر دادجوی توکلی، مدیر روابط عمومی شورای رقابت در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به جلسه ۵۵۵ شورای رقابت اظهار داشت: در این نشست شرکت اسنپ برمبنای شکایت شرکت تپسی به رویه ضد رقابتی محکوم شده است. برمبنای شکایت تپسی شرکت اسنپ به سبب استفاده از مالکیت ۱۰۰۰ سیمکارت و ساخت حساب های کاربری به عنوان کاربر مسافر در سامانه شرکت تپسی و دسترسی به اطلاعلات تماس حدود ۱۴۰۰۰ راننده شرکت تپسی برمبنای ماده ۶۱ سیاست های کلی اصل ۴۴ به ارتکاب رویه ضد رقابتی محکوم شده است و باید جریمه پرداخت کند.
وی افزود: به عبارت دیگر شرکت اسنپ ۱۰۰۰ سیم کارت خریداری نموده است و به عنوان مسافر وارد سامانه شرکت تپسی شده و به اطلاعات تماس راننده ها دست پیدا کرده و پس آن به راننده های شرکت تپسی پیشنهاد همکاری با حقوق بالاتری داده است. از انجایی که راننده ها پیشنهاد شرکت اسنپ را قبول کرده اند، به شرکت تپسی خسارت مالی وارد شده است و شرکت اسنپ که به رویه ضد رقابتی محکوم شده است باید جریمه نقدی پرداخت کند.
منبع:

1402/01/22
12:02:19
5.0 / ۵
331
تگهای خبر: اینترنت , خرید , شركت , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد پرونده عجیب تطمیع راننده های تپسی توسط اسنپ!
نظر شما در مورد پرونده عجیب تطمیع راننده های تپسی توسط اسنپ!
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها