آهنگ پیشواز چطور حذف می شود؟

آهنگ پیشواز چطور حذف می شود؟ برتریها: برتریها: هر یک از اپراتورهای تلفن همراه، امکان فعال سازی سرویس آهنگ پیشواز را برای مشترکان خود فراهم نموده اند اما گاهی برخی مشترکان اعلام می کنند که این امکان بدون اطلاع آنها، فعال شده و نمی دانند چگونه می توان این خدمت را غیرفعال کرد.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، اپراتورها در سالهای اخیر، صدای بوق تلفن را به موسیقی مورد علاقه ی مشترک تبدیل نموده اند. اپراتور اول تلفن همراه (همراه اول) سرویس آوای انتظار، اپراتور دوم تلفن همراه (ایرانسل)، آهنگ پیشواز و اپراتور سوم تلفن همراه (رایتل) راینواز را دارند که مشترکان می توانند موسیقی های مختلفی را برای این سرویس خود انتخاب کنند. البته گاهی برخی مشترکان اعلام می کنند که اپراتورها بدون اطلاع مشترکان، به فعال سازی این خدمات اقدام نموده و سبب نارضایتی آنها شده اند. با این وجود، خود مشترکان در صورت نارضایتی از این سرویس می توانند آنرا غیرفعال کنند.

لغو آوای انتظار همراه اول

یکی از راه های غیرفعال سازی آوای انتظار در اپراتور همراه اول، ارسال پیامک است و برای این کار کافیست عدد ۵ را به شماره ۸۹۸۹ پیامک کنید.

روش دیگر، با بهره گیری از تلفن گویاست؛ برای این کار شما می توانید در یک تماس تلفنی رایگان با گوشی تلفن همراه خود با شماره ۹۹۹۰ تماس بگیرید، سپس برای دریافت منوی خدمات ویژه، کلید ۲ را فشار دهید، سپس مجدداً ۲ را شماره گیری کرده تا سرویس ها را دریافت کنید و آنگاه بار دیگر با گرفتن شماره ی ۲ منوی غیرفعال سازی سرویس را انتخاب نموده و در نهایت با گرفتن شماره ی ۲، سرویس آوای انتظار را غیرفعال کنید. هزینه مکالمه با این شماره رایگان است.

روش سوم، استفاده از کد دستوری (USSD) است و برای این روش می توانید کد دستوری *۱۰*۲۲۳# را شماره گیری کرده تا بدین ترتیب سرویس آوای انتظار اپراتور همراه اول برای شما لغو شود.

لغو آهنگ پیشواز ایرانسل

برای غیرفعال کردن سرویس آهنگ پیشواز در اپراتور ایرانسل می توانید با داشتن کد آهنگ مورد نظر و یا بصورت کلی، این کار را انجام دهید. در صورتیکه کد آهنگ پیشواز خودرا دارید، می توانید عبارت HZ را به همراه کد آهنگ به شماره ۷۵۷۵ ارسال کنید.

همچنین بصورت کلی، جهت استفاده از این سرویس، می توانید درخواست مورد نظرتان را به ۷۵۷۵ پیامک کنید و سپس نتیجه درخواست خودرا بلافاصله در پیامک ارسالی مشاهده کنید. برای غیرفعال سازی موقت سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل، می توانید از روش ارسال کد GHF به شماره ۷۵۷۵ استفاده کنید. همین طور اگر می خواهید از خدمات آهنگ پیشواز انصراف دهید، می توانید کد ENS را به این شماره ارسال کنید تا بطور کلی حذف چند آهنگی پیشواز ایرانسل صورت گیرد.

لغو سرویس راینواز رایتل

برای لغو سرویس راینواز در اپراتور رایتل، می توانید کد OFF RBT را به شماره ۲۰۲۰ پیامک کنید. البته هر یک از اپراتورها راه های دیگری نیز برای لغو و غیرفعال کردن آهنگ های پیشواز و آوای انتظار خود دارند که همچون آنها می توان به مراجعه به اپلیکیشن هریک از آنها در صورت برخورداری از اینترنت رجوع کرد. درحقیقت در صورتیکه کاربر هر یک از اپراتورهای ارتباطی هستید، می توانید با نصب اپلیکیشن های آنها از خدماتشان بهره مند شده و برای مثال اگر قصد غیرفعال سازی سرویسی را دارید، از این راه استفاده کنید.

امتهای پیام


1402/02/14
14:58:40
5.0 / ۵
281
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , سرویس , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد آهنگ پیشواز چطور حذف می شود؟
نظر شما در مورد آهنگ پیشواز چطور حذف می شود؟
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها