فروش ناموفق پرچمدار جدید سامسونگ

فروش ناموفق پرچمدار جدید سامسونگ برتریها: گزارش های انتشار یافته از آن حكایت می كند كه فروش جدیدترین گوشی پرچمدار سامسونگ یعنی گلكسی اس ۹ چندان موفقیت آمیز نبوده است.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، با اینكه شركت سامسونگ در ماه مارس سال جاری ۲۰۱۸ میلادی عرضه گوشی هوشمند جدید و پرچمدار خود یعنی گلكسی اس ۹ را آغاز كرد اما برخلاف برآورد و انتظارش، شاهد میزان فروش بالایی نیست و این پرچمدار كه بسیار شبیه به نسل پیشین خود یعنی گلكسی اس ۸ است، موفقیت چندانی را نتوانسته بدست آورد.

تازه ترین آمارها نشان داده است كه فروش گلكسی اس ۹ در كره جنوبی، كشور میزبان و میهن سامسونگ، اخیرا از مرز یك میلیون دستگاه عبور كرده و این امر می تواند شركت سازنده آن را به شدت نگران كند چون كه این غول تكنولوژی كره ای پیش از معرفی و عرضه این محصول، انتظار داشت استقبال بی نظیری از آن شود به گونه ای كه گوی رقابت و فروش را از نسل پیشین و پیش از خود یعنی اس ۸ هم برباید.

البته استقبال بسیار كم و فروش پایین فقط مختص این شركت و این محصول نیست بلكه می توان گفت حدود یك سالی است كه بازار گوشیهای هوشمند و محصولات تكنولوژی به لبه پرتگاه و اشباع رسیده است و محصولات جدید دیگر پاسخ چندان متفاوتی به نیازهای كاربران و مشتریان نمی دهند. ازاین رو در تمامی محصولات حوزه فناوری از جمه گوشیهای هوشمند، این مساله به وضوح به چشم می خورد.

بسیاری از تحلیلگران مدت ها پیش به شركت های تولیدكننده گوشی و محصولات تكنولوژی اخطار داده بودند كه بازار گوشیهای هوشمند بزودی اشباع خواهد شد. حالا با مرور مختصری بر آمار بدست آمده، به نظر می رسد این پیش بینی ها سرانجام به واقعیت پیوسته و درست از آب درآمده است.

كشور چین هم كه بزرگترین بازار گوشیهای هوشمند و محصولات تكنولوژی در جهان به شمار می آید، حالا شاهد سقوط شدیدی در میزان خرید و فروش گوشیهای هوشمند است به گونه ای كه با عنایت به جمعیت این كشور، آمار فروش این محصولات بسیار ناچیز و اندك شده است.

در حال حاضر پرفروش ترین گوشی هوشمند در كره جنوبی گلكسی اس ۸ است و به نظر می رسد نسل بعدی آن، اس ۹، به ركورد بیشترین فروش برادر بزرگتر خود نخواهد رسید.
1397/02/26
15:09:46
5.0 / ۵
4677
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد فروش ناموفق پرچمدار جدید سامسونگ
نظر شما در مورد فروش ناموفق پرچمدار جدید سامسونگ
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها