طرح رساله یار در پارك علم و فناوری اجرا می گردد

طرح رساله یار در پارك علم و فناوری اجرا می گردد برتریها: شهركرد- رئیس پارك علم و فناوری چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: طرح رساله یار با هدف هدایت یافته های پژوهشی دانشگاهی به سمت تجاری سازی در استان اجرا می گردد.


به گزارش برتریها به نقل از ایرنا، اسماعیل پیرعلی روز سه شنبه در نشست شورای پارك علم و فناوری استان اضافه كرد: این طرح با هدف هدایت یافته های پژوهشی و فعالیت های علمی اساتید و دانشجویان به سمت تجاری سازی و همینطور ارتقای كیفیت رساله های كارشناسی ارشد و دكتری در جهت انطباق با نیازهای اساسی كشور در تولید محصولات دانش بنیان اجرا می گردد.
وی، گسترش نهضت تولید علم و تقویت و توانمندسازی فرآیندهای پژوهشی و مساله محور را دیگر اهداف طرح رساله یار عنوان نمود و اظهار داشت: رساله های پذیرفته شده در این طرح علاوه بر دریافت تسهیلات بلاعوض از خدمات مركز نوآوری و مركز رشد برخوردار خواهند شد.
پیرعلی خاطرنشان كرد: ریشه و اصل هر فناوری، تحقیق و پژوهش است و با عنایت به فاصله صنعت از دانشگاه، اجرای این طرح می تواند زمینه پیوند صنعت و دانشگاه را بیش از پیش فراهم آورد.
در آخر این نشست با استقرار 5 شركت فناور فعال در حوزه های فناوری اطلاعات، صنعت نساجی و خدمات آزمایشگاهی در پارك علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و 4 تیم فناور در حوزه های صنایع غذایی، شیلات و فناوری اطلاعات در مركز نوآوری شهرستان بروجن كه مراحل داوری و ارزیابی را با سپری كرده بودند، موافقت شد.
به گزارش برتریها به نقل از ایرنا، پارك علم و فناوری چهارمحال و بختیاری هم اكنون در انجمن پارك های علم و فناوری آسیا
(ASPA) و اتحادیه جهانی پارك های علم و فناوری (IASP) عضویت دارد.
7363/6021


1397/03/12
14:07:25
5.0 / ۵
4469
تگهای خبر: پژوهش , تولید , خدمات , دانش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد طرح رساله یار در پارك علم و فناوری اجرا می گردد
نظر شما در مورد طرح رساله یار در پارك علم و فناوری اجرا می گردد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها