برخورد با تاكسی های فاقد برچسب نرخ كرایه

برخورد با تاكسی های فاقد برچسب نرخ كرایه به گزارش برتریها سرپرست معاونت نظارت و امور مناطق سازمان تاكسیرانی شهر تهران اظهار داشت: در صورت نصب نكردن برچسب نرخ كرایه تاكسی از روز شنبه (۴ خرداد ماه) با تاكسیرانان متخلف برخورد می شود.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، مهدی ابراهیمی با اشاره به توزیع برچسب های نرخ كرایه های تاكسی سال ۹۸ در بین تاكسیرانان اظهاركرد: برچسب های نرخ كرایه تاكسی سال ۹۸ از ۱۰ اردیبهشت ماه میان تاكسیرانان در حال توزیع است و تاكسیرانان می بایست در مدت زمان تعیین شده برچسب نرخ كرایه را روی خودروی خود نصب كنند.

سرپرست معاونت نظارت و امور مناطق سازمان تاكسیرانی در ادامه اظهار داشت: نرخ جدید كرایه ها روی تمام تابلوهای نرخ كرایه تاكسی در ایستگاه های تاكسی سطح شهر تهران نصب و میزان قیمت مبدأ و مقصد مسافران مشخص شده است.

وی افزود: بر مبنای آئین نامه تاكسیرانی با تاكسیرانانی كه پس از مهلت قانونی برچسب نرخ كرایه را روی خودروی خود نصب نكنند برخورد قانونی می شود و نمره منفی در سوابق رانندگان تاكسی درج خواهد شد.

ابراهیمی تصریح كرد: تاكسیرانان تنها تا آخر هفته جاری فرصت دارند تا برچسب نرخ كرایه سال ۹۸ را نصب كنند و از روز شنبه (۴ خردادماه) بازرسان كنترل و نظارت هوشمند با سركشی به پایانه ها و خطوط تاكسیرانی با تاكسیرانان فاقد برچسب برخورد قانونی می كنند.

بنا براعلام روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاكسیرانی شهر تهران، زمان تعیین شده برای تاكسی با كاربری خطی است و مهلت دریافت برچسب برای سایر كاربری ها متعاقبا اعلام می شود.
1398/03/01
23:53:58
5.0 / ۵
5017
تگهای خبر: كاربر , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد برخورد با تاكسی های فاقد برچسب نرخ كرایه
نظر شما در مورد برخورد با تاكسی های فاقد برچسب نرخ كرایه
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها