فرماندار تهران خبر داد

برگزاری بدون حاشیه نماز عید فطر اهل سنت در تهران

برگزاری بدون حاشیه نماز عید فطر اهل سنت در تهران برتریها: فرماندار تهران از برگزاری بدون حاشیه نماز عید سعید فطر توسط برادران اهل سنت در شش نقطه تهران آگاهی داد.عیسی فرهادی در گفت و گو با ایسنا با تاكید بر رد اعمال هرگونه محدودیت برای برگزاری نماز عید سعید فطر توسط اهل سنت در شهر تهران اظهار داشت: انتشار برخی اخبار در خصوص اعمال محدودیت جهت برگزاری نماز عید فطر برای برادران اهل سنت از اساس كذب است و امسال همچون سال های گذشته این نماز برای اهل سنت در شش نقطه انجام شد.

وی اضافه كرد: میدان صادقیه، خلیج فارس، یافت آباد، نعمت آباد، برنامه و بودجه جنوبی، فرجام و رسالت از نقاطی بودند كه نماز عید فطر برای اهل سنت انجام شد البته در هر نقطه دیگری از شهر هم اگر برگزار می شد، ممانعتی نمی شد. منتها در این نقاط هماهنگی های انتظامی، خدماتی و ترافیكی برای ایجاد نظم و امنیت مراسم و راحتی تردد انجام شده بود.

فرماندار تهران افزود: نماز عید فطر در سفارتخانه های افغانستان و پاكستان نیز برای افغانستانی ها و پاكستانی ها انجام شد كه برای این مراسم نیز تامین امنیت و تمهیداتی برای تسهیل تردد انجام شد و همانند سال های قبل بدون هیچ حاشیه ای این نماز اجرا شد. در حقیقت باید از نیروی انتظامی همچون پلیس راهور و... برای همكاری جهت برگزاری باشكوه این نماز قدردانی كرد.

وی اشاره كرد: نماز عید فطر امسال به امامت ولی امر مسلمین جهان با شكوهی بی نظیر اقامه شد و امسال در ورودی مصلی تهران ۲۰۰ اكیپ دو نفره یعنی در مجموع ۴۰۰ نفر از پرسنل وزارت بهداشت برای سنجش فشارخون شهروندان حضور پیدا كردند كه حركت تاثیرگذاری بود. در این مراسم شهرداری و نیروی انتظامی همكاری بسیار خوبی داشتند و این نماز بدون هیچ حاشیه خاصی انجام شد.
منبع:

1398/03/15
22:14:41
5.0 / ۵
4298
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد برگزاری بدون حاشیه نماز عید فطر اهل سنت در تهران
نظر شما در مورد برگزاری بدون حاشیه نماز عید فطر اهل سنت در تهران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها