برگزاری دور جدید جام قهرمانان بازی های ویدئویی ایران

برگزاری دور جدید جام قهرمانان بازی های ویدئویی ایران برتریها: مدیرعامل بنیاد ملی بازی های كامپیوتری از برگزاری دوره جدید بزرگ ترین مسابقات بازی های ویدئویی ایران با تغییرات و بهبودهای گسترده آگاهی داد و اظهار داشت: با عنایت به استقبال خوبی كه طی سال های گذشته از این رویداد شد، بنا داریم دوره ی جدید این مسابقات را گسترده تر و در سطح كیفی بهتری برگزار نماییم.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، سیدصادق پژمان از تغییر اسم و برند رویداد مسابقات بازی های ویدئویی آگاهی داد و بیان كرد: طی چهار سال قبل این رویداد تحت عنوان «لیگ بازی های كامپیوتر ای» برگزار شده است، اما با عنایت به این كه این مسابقات قرار نیست در فرآیند و فرمت برگزاری لیگ باشد، نام مسابقات به «جام قهرمانان بازی های ویدئویی ایران» (Iran Games Cup) تغییر داده شده است.
وی با اشاره به افزایش و گسترش رشته های این مسابقات، اعلام نمود: با بررسی ها و نیازسنجی های انجام شده، علاوه بر رشته های سال گذشته، دو تا سه رشته جدید در ژانرهای متفاوت به مسابقات افزوده می شود تا هم تنوع بیش تری به مسابقات داده شود و هم بازیكنان این رشته ها نیز بتوانند در بزرگ ترین مسابقات بازی های ویدئویی كشور به رقابت با یك دیگر بپردازند. همین طور بخش جنبی مسابقات بازی های جدی را هم اضافه خواهیم كرد كه نوع بازی و جزئیات آن بزودی اعلام می شود.
مدیرعامل بنیاد ملی بازی های كامپیوتری به اختصاص اعتبار قابل توجه برای جوایز این دوره از مسابقات نیز اشاره نمود و اظهار داشت: برمبنای برنامه ریزی ها، جوایز نقدی مسابقات بیش تر از سال قبل خواهد بود و در تلاش هستیم مقدمات اعزام برگزیدگان رشته هایی كه مسابقات جهانی معتبر دارند با همكاری و مشاركت دستگاه های دیگر برقرار شود. همین طور جهت تسهیل حضور شركت كنندگانی كه از شهرستان ها ثبت نام می كنند، تمهیداتی اندیشیده شده است و مسابقات استانی ابتدا در چند نقطه از كشور برگزار می شود و سپس نفرات برتر طبق سهمیه در بخش نهایی حضور خواهند یافت.
بنا بر اعلام بنیاد ملی بازی های كامپیوتری، مسابقات «جام قهرمانان بازی های ویدئویی ایران» با مشاركت حداكثری سازمان ها و نهادهای مختلفی همچون كانون پرورش فكری، انجمن ورزش های الكترونیك و ادارات ارشاد استان ها انجام خواهد شد. ثبت نام این مسابقات طبق زمان بندی تعیین شده از هفته نخست تیر ماه شروع می شود.
منبع:

1398/03/21
14:08:32
5.0 / ۵
5245
تگهای خبر: شركت , كامپیوتر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد برگزاری دور جدید جام قهرمانان بازی های ویدئویی ایران
نظر شما در مورد برگزاری دور جدید جام قهرمانان بازی های ویدئویی ایران
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها