معاون خدمات شهری شهرداری تهران اعلام كرد

برگزاری ۲۴ جایگاه عرضه بهداشتی دام در تهران همزمان با عید قربان

برگزاری ۲۴ جایگاه عرضه بهداشتی دام در تهران همزمان با عید قربان به گزارش برتریها معاون خدمات شهری شهرداری تهران در آستانه عید سعید قربان با بیان برگزاری ۲۴ جایگاه عرضه بهداشتی دام از جانب سازمان مدیریت میادین با همكاری شهرداری های مناطق، اظهار داشت: تهران با اجرای «طرح عرضه بهداشتی دام» به استقبال جشن بزرگ عید قربان می رود.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا و بنابر اعلام شهرنوشت، مهندس مجتبی یزدانی درباره طرح عرضه بهداشتی دام، اظهار داشت: این طرح با هدف اجرای سنت حسنه عید سعید قربان و در جهت تامین نیاز شهروندان به دام نذری اجرا می شود.
وی با اشاره به اینكه مساحت تقریبی ۲۴ جایگاه عرضه بهداشتی دام كه به این منظور در نظر گرفته شده، جمعاً ۶۰ هزار متر مربع است كه عرضه ۳۰ هزار رأس دام در آنها پیشبینی شده است، اظهار نمود: ۱۲۴۳ نیروی اجرایی شامل پرسنل سازمان مدیریت میادین و شهرداری های مناطق و هم دامپزشكان، ذابحان و ناظران شرعی در جایگاه های عرضه بهداشتی دام مستقر می شوند.

یزدانی با اشاره به اینكه ۱۶۶ دامپزشك از راه انجام معاینات دقیق قبل و پس از كشتار دام، نظارت و كنترل های بهداشتی را در جایگاه های عرضه بهداشتی دام انجام می دهند، اظهار داشت: همچون اقداماتی كه همزمان با راه اندازی قربانگاه ها صورت پذیرفته، می توان به تامین برق، آب بهداشتی، ایجاد شرایط لازم جهت دفع بهداشتی فاضلاب و ضایعات حاصل از كشتار و هم ممانعت از كشتار غیر مجاز دام در سطح مناطق اشاره نمود.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران در انتها با تاكید بر اجرای طرح عرضه بهداشتی دام از جانب سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار تصریح كرد: علاوه بر شهرداری های مناطق و سازمان های ذیربط در شهرداری تهران، دستگاه های مختلف در خارج شهرداری همچون سازمان دامپزشكی هم با این طرح همكاری دارند.1398/05/18
16:21:32
5.0 / ۵
4338
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد برگزاری ۲۴ جایگاه عرضه بهداشتی دام در تهران همزمان با عید قربان
نظر شما در مورد برگزاری ۲۴ جایگاه عرضه بهداشتی دام در تهران همزمان با عید قربان
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها