استفاده از بالگرد و پهپاد برای رصد مرزها، كنترل ترددها و ترافیك اربعین

استفاده از بالگرد و پهپاد برای رصد مرزها، كنترل ترددها و ترافیك اربعین به گزارش برتریها فرمانده هواناجا از بكارگیری تجهیزات و امكانات هوایی پلیس همچون پهباد برای رصد مرزها، كنترل ترددها و ترافیك در مأموریت اربعین اطلاع داد.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، سردار حسینعلی مستاجران با اشاره به آماده باش نیروهای هواناجا برای مأموریت بزرگ اربعین تصریح كرد: هواپیمایی نیروی انتظامی ضمن استفاده از تمام تجهیزات و امكانات بالگردی و پهپادی خود برای برگزاری راهپیمایی بزرگ اربعین، امكانات هوایی ارتش و سپاه را هم در جهت این مأموریت بزرگ و معنوی به كار گرفته است.
وی با اشاره به استقرار نیروهای این پلیس در مرزهای چهارگانه اضافه كرد: ما در مرزهای مهران، شلمچه، چذابه، خسروی و میرجاوه امكانات بالگردی و پهپادی خویش را برای رصد مرزها، مدیریت ترافیكی و كنترل ترددها و.. به كار گرفته ایم.
فرمانده هواناجا تصریح كرد: در روزهای اربعین همه كشور بسیج می شوند تا این كنگره عظیم به بهترین شكل برگزار و خیل عظیم عاشقان حسینی (ع) روانه كربلای معلی شوند و هواناجا هم علاوه بر ایفای نقش در مأموریت های اشاره شده، در مواردی مبحث انتقال و جابه جایی بیماران به بیمارستان های ایلام، خوزستان و كرمانشاه را هم دنبال می كند.
سردار مستاجران در پاسخ به این سؤال كه چه تعداد بالگرد و هواپیما از جانب نیروی انتظامی برای مأموریت اربعین در نظر گرفته شده، پاسخ داد: تعداد بالگردها به میزان نیاز در مرزهای چهارگانه و میرجاوه بستگی دارد اما در هر حال همه بالگردها، پهپادها و هواپیماها در كنار خلبانان و نیروهای این پلیس برای مأموریت اربعین آماده هستند.
وی اشاره كرد: هواپیما هایی هم از جانب هواناجا برای تردد مسؤلان لشكری و كشوری برای موضوعاتی چون بازدید از مرزها در نظر گرفته شده است.
برپایه گزارش سایت پلیس، فرمانده هواناجا در انتها در پاسخ به این سؤال كه نیروها و امكانات هواناجا تا چه زمانی در مرزهای چهارگانه و میرجاوه مستقر هستند، اظهار داشت: تا آخر مأموریت اربعین و بازگشت زائرین به كشور در خدمت عزیزان هستیم.1398/07/19
22:54:36
5.0 / ۵
4149
تگهای خبر: سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد استفاده از بالگرد و پهپاد برای رصد مرزها، كنترل ترددها و ترافیك اربعین
نظر شما در مورد استفاده از بالگرد و پهپاد برای رصد مرزها، كنترل ترددها و ترافیك اربعین
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها