معرفی كتاب با تو گنج لایتناهی به قلم محمدعلی صادقی صادق آباد

معرفی كتاب با تو گنج لایتناهی به قلم محمدعلی صادقی صادق آباد برتریها: كتاب با تو گنج لایتناهی با موضوع روانشناسی و مفاهیم ذهن و تفكر است كه به قلم محمدعلی صادقی صادق آباد به رشته تحریر درآمده است.


این کتاب توسط انتشارات کتاب آرای پیشگام، ویراستار و صفحه آرایی و در شمارگان یک هزار نسخه در زمستان سال 1395 به چاپ رسیده است.
نویسنده در مقدمه کتاب آورده است: همه ما بارها جمله معروف یک ساعت تفکر بهتر از هفتاد سال عبادت است را گفته یا شنیده ایم، سوال اینجاست که چگونگی فکر کردن را یاد بگیریم و در واقع بیاموزیم که چگونه آموخته هایمان را به کار بریم و از آنها در زندگی فردی، خانوادگی و اجتماعی استفاده نمائیم.
این کتاب با بخش هایی همچون علم تکنولوژی فکر، کانال ورودی ضمیر ناخودآگاه، برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه، اندیشه توانگر، استفاده از ضمیر ناخودآگاه برای عفو دیگران و تعریف تصویرسازی به چاپ رسیده است.
صادقی در بخش برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه نوشته است؛ می خواهیم برنامه به او بدهیم نخستین اصل برای ضمیر ناخودآگاه، هوشیار بودن و خودآگاه بودن در هر لحظه از زندگی است، هر لحظه باید حواست باشد که چگونه داری زندگی می کنی باید آگاه باشی که در هر لحظه بوسیله حواس پنج گانه و هر رشته فکری که شش کانال شد، چه سیگنال هایی را داری به ضمیر ناخودآگاه می فرستی، حالا با دانستن اهمیت ضمیر ناخودآگاه و کانال های ورودی باید بدانی که هوشیار و آگاه باید چه سیگنال هایی را باید به ضمیر ناخودآگاه خودت بفرستی.منبع:

1399/02/07
13:24:38
5.0 / ۵
3019
تگهای خبر: تكنولوژی , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد معرفی كتاب با تو گنج لایتناهی به قلم محمدعلی صادقی صادق آباد
نظر شما در مورد معرفی كتاب با تو گنج لایتناهی به قلم محمدعلی صادقی صادق آباد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها