معرفی كتاب با تو گنج لایتناهی به قلم محمدعلی صادقی صادق آباد

معرفی كتاب با تو گنج لایتناهی به قلم محمدعلی صادقی صادق آباد برتریها: كتاب با تو گنج لایتناهی با موضوع روانشناسی و مفاهیم ذهن و تفكر است كه به قلم محمدعلی صادقی صادق آباد به رشته تحریر درآمده است.


این کتاب توسط انتشارات کتاب آرای پیشگام، ویراستار و صفحه آرایی و در شمارگان یک هزار نسخه در زمستان سال 1395 به چاپ رسیده است.
نویسنده در مقدمه کتاب آورده است: همه ما بارها جمله معروف یک ساعت تفکر بهتر از هفتاد سال عبادت است را گفته یا شنیده ایم، سوال اینجاست که چگونگی فکر کردن را یاد بگیریم و در واقع بیاموزیم که چگونه آموخته هایمان را به کار بریم و از آنها در زندگی فردی، خانوادگی و اجتماعی استفاده نمائیم.
این کتاب با بخش هایی همچون علم تکنولوژی فکر، کانال ورودی ضمیر ناخودآگاه، برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه، اندیشه توانگر، استفاده از ضمیر ناخودآگاه برای عفو دیگران و تعریف تصویرسازی به چاپ رسیده است.
صادقی در بخش برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه نوشته است؛ می خواهیم برنامه به او بدهیم نخستین اصل برای ضمیر ناخودآگاه، هوشیار بودن و خودآگاه بودن در هر لحظه از زندگی است، هر لحظه باید حواست باشد که چگونه داری زندگی می کنی باید آگاه باشی که در هر لحظه بوسیله حواس پنج گانه و هر رشته فکری که شش کانال شد، چه سیگنال هایی را داری به ضمیر ناخودآگاه می فرستی، حالا با دانستن اهمیت ضمیر ناخودآگاه و کانال های ورودی باید بدانی که هوشیار و آگاه باید چه سیگنال هایی را باید به ضمیر ناخودآگاه خودت بفرستی.منبع:

1399/02/07
13:24:38
5.0 / 5
2423
تگهای خبر: تكنولوژی , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها