با تصویب مجلس

تعرفه اینترنت پیام رسان شاد در سال آینده همچنان مجانی خواهد بود

تعرفه اینترنت پیام رسان شاد در سال آینده همچنان مجانی خواهد بود به گزارش برتریها نمایندگان مجلس با رفع ابهام بندی از لایحه بودجه مصوب کردند که تعرفه اینترنت پیام رسانهای شاد و دانشگاهی در سال آینده همچنان مجانی است.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، در جلسه علنی بامداد امروز یکشنبه و در ادامه بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه ۱۴۰۰ مصطفی طاهری نماینده زنجان رفع ابهامی را درباره تبصره ۱۸ مطرح نمود، در خصوص این که مبحث تعرفه اینترنت داخلی شامل پیام رسان های شاد، دانشگاه ها و مراکز دولتی نمی گردد و آنها در سال آینده مجانی خواهند بود.
روز گذشته مجلس در تبصره ۱۸ دولت را مکلف کرده بود که نرخ تعرفه اینترنت را جهت استفاده از پیام رسان های داخلی ۲۰ درصد نرخ تعرفه پیام رسان خارجی تعیین و وصول کند.
پس از این مصوبه محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در مطلبی در صفحه اینستاگرام خود نوشت که مدتهاست استفاده از شاد مجانی است اما در مصوبه جدید مجلس دولت مکلف شده است قیمت پیام رسان داخلی را ۲۰ درصد اینترنت لحاظ کند این یعنی عملا دیگر دولت اجازه مجانی کردن شاد را ندارد و از سال بعد استفاده از شاد صرفاً با پرداخت هزینه امکان دارد.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در همین راستا با این رفع ابهام موافقت کردند که تعرفه اینترنت پیام رسانهای داخلی مانند شاد، دانشگاه ها و مراکز دولتی در سال آینده همچنان مجانی است و مشمول هزینه نمی گردد.1399/12/10
14:55:20
0.0 / ۵
958
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد تعرفه اینترنت پیام رسان شاد در سال آینده همچنان مجانی خواهد بود
نظر شما در مورد تعرفه اینترنت پیام رسان شاد در سال آینده همچنان مجانی خواهد بود
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها