بررسی قند خون با كمك ساعت اپل

بررسی قند خون با كمك ساعت اپل شرکت ˮاپلˮ می خواهد با همکاری یک شرکت انگلیسی، ساعتهای خویش را به قابلیت بررسی قند خون مجهز کند.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، شایعات بلندمدت در مورد ساعت "اپل" (Apple) با قابلیت بررسی قند خون، اخیرا اعتبار کسب کرده اند.
گزارش ها حاکی از این هستند که شرکت انگلیسی "Rockley Photonics" اعلام نموده که اپل، بزرگترین مشتری آن در دو سال قبل بوده است و برای توسعه محصولات آینده خود، با این شرکت قرارداد دارد.
تمرکز Rockley Photonics بر حسگرهایی است که میزان قند خون، فشار و حتی میزان الکل خون را ردیابی می کنند. این مورد نشان داده است که حداقل یکی از این خصوصیت ها در آینده در ساعتهای اپل وجود خواهند داشت.
هم اکنون، علاقه زیادی به سنسورهای پوشیدنی قند خون وجود دارد که نیازی به سوزن ندارند. اگر شرکت اپل بتواند این فناوری را به محصولاتی مانند ساعت وارد کند، مزایای زیادی برای افرادی به همراه خواهد داشت که از سوزن زدن به خود جهت بررسی دیابت خسته هستند.
سایر محصولات Rockley Photonics هم می توانند برای کاربران سودمند باشند. ردیابی فشار خون هم می تواند کاربر را نسبت به مواردی مانند استرس آگاه کند. این که این مورد می تواند امکان پذیر شود یا خیر، مبحث دیگری است.
شرکت اپل هنوز باید مواردی مانند دوام باتری و هزینه را در نظر بگیرد. حتی اگر تولید این محصول امکان پذیر شود، علاقمندان باید مدتی منتظر این خصوصیت ها بمانند.
منبع:

1400/02/14
13:58:43
5.0 / ۵
871
تگهای خبر: تولید , شركت , فناوری , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد بررسی قند خون با كمك ساعت اپل
نظر شما در مورد بررسی قند خون با كمك ساعت اپل
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها