کیفیت قابل قبول هوای تهران طی بامداد امروز

کیفیت قابل قبول هوای تهران طی بامداد امروز برتریها: بنابر پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، بامداد امروز (۱۴ مهرماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار گرفته است و در طول روز با حاکمیت جو نسبتاً آرام پراکندگی آلاینده ها محدود خواهد شد.به گزارش ایسنا، با عنایت به پیشبینی شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در بامداد امروز (۱۴ مهرماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار گرفته که ناشی از پراکندگی آلاینده ها و وزش باد مؤثر است. عدم وزش باد مؤثر تا اواخر وقت امروز (۱۴ مهرماه) ادامه خواهد داشت و همزمان با افزایش ترافیک شامگاهی سبب افزایش غلظت ذرات معلق و تجمع آلاینده ها خواهد شد که برقراری وضعیت نامطلوب کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

با تداوم این شرایط جوی و انباشت آلاینده ها تا بامداد روز پنجشنبه (۱۵ مهرماه) کیفیت هوا در مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروههای حساس قرار خواهد گرفت. وزش باد مؤثر در طول روز شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها را فراهم خواهد نمود.

با تداوم این شرایط تا شامگاه پنجشنبه (۱۵ مهرماه) از غلظت ذرات معلق کم می شود و به تبع آن کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت، هرچند با وزش باد نسبتاً شدید در بعضی ساعات احتمال گسیل گرد و خاک در مناطق مستعد و کاهش کیفیت هوا وجود خواهد داشت.

به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۸۴ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۸۳ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1400/07/14
20:11:47
5.0 / 5
202
تگهای خبر: پایتخت , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها