مارشال های آمریکا قربانی حمله باج افزاری

مارشال های آمریکا قربانی حمله باج افزاری برتریها: به گزارش برتریها، سرویس مارشال های آمریکا در جریان یک حمله باج افزاری، با رخنه امنیتی روبرو شد که اطلاعات حساس این نهاد انتظامی را به خطر انداخت.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، درو وید، رئیس دفتر روابط عمومی سرویس مارشال های آمریکا در ایمیلی به رویترز اعلام نمود این سرویس، وزارت دادگستری آمریکا را از رخنه امنیتی مذکور آگاه کرده است. سیستم های آلوده شده، حاوی اطلاعات مهم اجرایی همچون نتایج فرآیندهای حقوقی، اطلاعات اداری و اطلاعات شخصی قابل شناسایی متعلق به سوژه های تحقیقات سرویس مارشال های آمریکا، اشخاص ثالث و برخی از کارمندان این سرویس بودند.

سرویس مارشال های آمریکا که به امور زندانیان فدرال رسیدگی کرده و فراری ها را دنبال می کند، ۱۷ فوریه این باج افزار و سرقت اطلاعات را شناسایی کرد و فرایند قطع کردن دسترسی سیستم های آلوده به شبکه، بر فعالیت این نهاد تأثیر گذاشت.

بر اساس گزارش رویترز، سرویس مارشال های آمریکا یک نهاد انتظامی است که زیر نظر وزارت دادگستری فعالیت می کند. وزارت دادگستری آمریکا، تحقیقات در رابطه با این واقعه را شروع کرده است.

منبع:

1401/12/10
07:52:45
5.0 / ۵
349
تگهای خبر: باج افزار , سرویس , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مارشال های آمریکا قربانی حمله باج افزاری
نظر شما در مورد مارشال های آمریکا قربانی حمله باج افزاری
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها